Bo tylko tyle zostaje, jeśli wkładamy serce w to co przyrządzamy. Gotujmy razem - smacznie, szybko, zdrowo, kolorowo ...
Blog > Komentarze do wpisu

Życie bez stresu. Przywróć swojemu ciału równowagę, by cieszyć się pełnią zdrowia i szczęścia. Wyd. Vital

Życie bez stresu. Wydawnictwo Vital

"Przewlekły stres wpływa na wszystkich, odbiera nam siły witalne i zwiększa ryzyko zachorowania na wiele chorób. Istnieje jednak dobra wiadomość, że można odwrócić efekty działania stresu i w szybki sposób przywrócić swoją naturalną odporność. Charlotte cudownie łączy naukę oraz metody tradycyjne - dotyczące żywienia, stylu życia czy praktyk uzdrawiających ciało i duszę - a czyni to w tak praktyczny sposób, że każdy z powodzeniem może wykorzystać "Życie bez stresu", by odmienić swoje życie."

BENJAMIN BROWN


Ostatnio w moje ręce, dzięki uprzejmości Wydawnictwa Vital, trafiła wspaniała książka Charlotte Watts "Życie bez stresu. Przywróć swojemu ciału równowagę, by cieszyć się pełnią zdrowia i szczęścia". Autorka jest znanym dietetykiem i przez ponad dekadę pracowała z ludźmi zmagającymi się ze skutkami przewlekłego stresu. W oparciu o swoje bogate doświadczenie, analizując poszczególne objawy, wyodrębniła siedem jego rodzajów. W obecnych czasach, gdzie życie jest wręcz przepełnione stresowymi sytuacjami, warto sięgnąć po książkę tego typu. U niektórych z nas stres wpływa na hormony, a u innych powoduje nadpobudliwość, nadwrażliwość na światło czy dźwięki. Charlotte Watts na każdy typ stresu podaje metody pozwalające ciału wyzwolić wrodzone zdolności samouzdrawiania. Opisuje sprawdzone sposoby przywracania równowagi ciała i umysłu.

Na kartkach książki znajdziecie mnóstwo informacji i konkretów, które pomogą Wam przywrócić równowagę i uporać się z wszechobecnym stresem. Autorka dzieli się z nami m.in. wiedzą na temat relaksujących sekwencji jogi. Poza opisem, znajdziemy szereg obrazków ułatwiających nam wykonanie poszczególnych ćwiczeń. A z doświadczenia, wiem że są one naprawdę pomocne. Jeśli zastosujemy się do wszystkich zasad joga pozwala uspokoić umysł i zrelaksować całe ciało. W książce znajdziecie również wiele wskazówek na temat zdrowego żywienia.

"Nikt nie może myśleć, kochać i spać dobrze, jeśli nie je dobrze" Virginia Woolf

Książka Charlotte Watts jest skierowana dla wszystkich, którzy zmagają się z jakąkolwiek formą stresu. Naprawdę warto usiąść wieczorem, przy wyłączonym telewizorze i w ciszy wczytać się w każde słowo autorki. Wierzę, że każdy z nas znajdzie w niej coś dla siebie, praktyczną wskazówkę, radę, coś co mu pomoże przywrócić swoje życie na właściwe tory. Aby znów mógł się cieszyć dniem, a nie zmagać ze stresem. Ja znalazła. Dziękuję Wydawnictwu Vital za tak wspaniałą książkę.

"Życie bez stresu. Przywróć swojemu ciału równowagę, by cieszyć się pełnią zdrowia i szczęścia"

Autor: Charlotte Watts

Wydawnictwo: VITAL

Rok wydania: 2016

Ilość stron: 384

Informacje dodatkowe: książka do nabycia tu, obecnie w promocyjnej cenie

Wydawnictwo VITAL
 

sobota, 13 lutego 2016, matleen
Komentarze
2016/02/13 21:21:13
Bardzo ciekawa książka :-)
-
2016/02/15 09:48:53
Stres może wyrządzić wielkie szkody w organizmie, nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy...

UWAGA!!! Zmiana adresu bloga. Zapraszam na NOWĄ STRONĘ

Codziennie nowa porcja smacznych inspiracji. Spotkajmy się pod nowym adresem http://slodkieokruszki.pl

Kontakt: matleen@gazeta.pl m.slodkieokruszki@gmail.com Nawiązanie współpracy

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz po sobie jakiś ślad w postaci komentarza.

Prawa autorskie

Treści i zdjęcia zawarte na tym blogu są moją własnością. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez mojej zgody i wiedzy stanowi naruszenie praw autorskich, majątkowych i osobistych. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U. 94 nr 43 poz. 170.

Tu mnie znajdziecie:

blogi kulinarne

Tu mnie znajdziecie:

Katalog Smaków - Przepisy kulinarne na każdą okazję i wyszukiwarka przepisów

Tu mnie znajdziecie:

rondel

Tu mnie znajdziecie:

Lista Blogów Kulinarnych

Tu mnie znajdziecie:

FlyB - Kulinaria

Tu mnie znajdziecie:

myTaste.pl

Tu mnie znajdziecie:

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i wyszukiwarka przepisów

zBLOGowani.pl

Odszukaj.com - przepisy kulinarne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...